امور منزل و آشپزی مجیدیه

امور منزل و آشپزی ولنجک

امور منزل و آشپزی مجیدیه

🍜 امور منزل و آشپزی : آقای کیهانی

📌﷽ : امور منزل و آشپزی برای خانواده 3 نفره، پدر و دوتا دختراش که دختراشون تنها هستن 12 ساله ، شخصی که 35 تا 40 و ترجیجا متاهل و نزدیک باشن

💸 حقوق : 3.900.000 تومان

🏠 محدوده : امور منزل و آشپزی مجیدیه

🕰️ ساعت کاری : 12 صبح تا 18 ظهر ( پنجشنبه و جمعه تعطیل)

————————————————-

شماره های تماس

۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴ | ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۲

۰۲۱۲۲۷۰۲۸۷۴ / ۰۲۱۲۲۷۰۲۷۱۹

امور منزل و آشپزی مجیدیه
امور منزل و آشپزی مجیدیه

مجیدیه

محله مجیدیه یکی از محلات قدیمی شرق تهران است. محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است. نام این محله از عبدالمجید بختیار (مجید خان بختیار) – از خوانین ایل بختیاری – که در این منطقه زندگی میکرد، گرفته شده است.

مطالب مرتبط :   کارگر خدمات نظافتی در منزل

ارامنه

محلهٔ مجیدیه یکی از اصلی‌ترین بخش‌های ارمنی‌نشین پایتخت محسوب می‌شود و در این محله تعداد زیادی از ارمنی‌های ایران زندگی می‌کنند.

 

آشپزی

در یک تعریف جامع، آشپزی یک فناوری و مهارت برای فراهم آوردن غذا، با استفاده از گرما یا بدون آن می‌باشد. آشپزی یا در متون قدیمی خوالیگری، عمل آماده‌کردن مواد غذایی برای مصرف است.به کسی که غذا را میپزد، آشپز میگویند.این اصطلاح معمولاً به معنی محدودتری به کار می‌رود، که اِعمال گرما به غذا برای تغییر شیمیایی طعم، بافت، ظاهر، یا خواص غذایی آن است. وقتی انسان در هزاران سال پیش آتش را کشف کرد، آشپزی ویژگی فرهنگی بسیار رایجی شد. هر کشور برای خود نوع خاصی از آشپزی را دارد که بسیار متنوع و گوناگون است. مثلاً کشورهای آسیای میانه غذاها و طرز پختشان شبیه هم است همین‌طور کشورهای اروپایی و آمریکایی.

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی در شیخ بهائی

پختن به روش‌های مختلفی که مواد غذایی را به کمک حرارت دادن، آماده خوردن می‌کنند گفته می‌شود. پختن مواد غذایی ممکن است در یک ظرف در بسته و تحت فشار به نام زودپَز انجام شود. این روش، سرعت پخت را افزایش می‌دهد و ویتامین‌های غذا نیز بهتر در آن باقی می‌مانند. آشپزی همراه با گوش دادن به موسیقی بیکلام مانند جاز و کلاسیک و دیگر موسیقی ها فوق‌العاده جذاب تر و سرگرم کننده تر میشود و همچنین انگیزه را در آشپزی بیشتر می‌کند.

نظافت و امور منزل
نوشتهٔ پیشین
امور منزل و آشپزی در شیخ بهائی
نوشتهٔ بعدی
امور منزل وآشپزی آزادی

محتوای مرتبط

امور منزل نازی آباد

امور منزل نازی آباد

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در زعفرانیه

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در زعفرانیه

كارگر براي تميز كردن خانه

كارگر براي تميز كردن خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!