همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار ( Accompany the patient ) : پرستار همراه بیمار در بیمارستان یکی از موارد بسیار با اهمیت است که می تواند در روند بهبودی بیمار اثر بسزایی داشته باشد در این مقاله می خواهیم به ویژگی ها و مزایای پرستار مناسب برای همراهی بیمار در بیمارستان بپردازیم.

مجموعه ایران نرس با اخذ مجوز رسمی و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات همراه بیمار ، پزشکی و پیرا پزشکی در منزل یا محل کار شما در کنار شما باشد.

تمامی پرسنل دارای مدارک و تضامین کافی نزد شرکت می باشند.

گاهی ممکن است به دلایل متفاوت خانواده ها نتوانند به خوبی از بیمار خود مراقبت کنند بنابراین برای رسیدگی بهتر و تخصصی تر به بیمار خود ترجیح می دهند از پرستاران خصوصی مراکز معتبر استفاده کنند. همچنین به دلیل ضعف های موجود در سیستم پرستاری مثل کمبود پرسنل و همچنین مراقبت ها و رسیدگی هایی که به درستی انجام نمیشود، همیشه وجود یک همراه بیمار لازم است برای رسیدن به اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه شوید.

اعزام همراه بیمار در بیمارستان : اگر عزیزان شما در بیمارستان یا اورژانس بیمارستان بستری شده‌اند و به مراقبت‌های روزمره یا پزشکی نیاز دارند برای شما امکان انجام این کار فراهم نیست، ایران نرس در کنار شما هست تا با پرستاری و مراقبت از بیمار شما در بیمارستان، سلامت ایشان هر چه زودتر به حالت عادی برگردد.

حضور در بیمارستان علاوه بر اینکه به دلیل کمبود وقت می‌تواند برای اطرافیان مشکل باشد، به دلیل نیاز به مهارت‌های خاص پرستاری در شرایط خاص و همچنین نیاز به ارائه‌ی خدماتی که گاهی از توان اطرافیان خارج است، نیازمند استفاده از پرستار باتجربه و توانا در انجام نگهداری و پرستاری از بیمار در بیمارستان است.

همچنین در شرایط خاص که اطرافیان به دلیل نگرانی از بیمار شدن، امکان حضور در بیمارستان برای مراقبت از بیمار را ندارند، استفاده از پرستار باتجربه بیمار در بیمارستان، یک گزینه‌ی مناسب برای بیمار و اطرافیان به حساب می‌آید.

نکته مهم اینکه بیمار از قبل باید رضایت خود را مبنی بر استفاده از خدمات همراه برای بیمار با خانواده درمیان بگذارد زیرا در صورتی که بیمار از این موضوع ناراضی باشد روند مراقبت با مشکلات مختلف از جمله لجاجت و لجبازی بیمار مواجه خواهد شد.

همراه بیمار باید می تواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند.

مزایای استفاده از پرستار همراه بیمار در بیمارستان

حضور یک پرستار در کنار بیمار شما، این آرامش خاطر را به شما و بیمار می‌دهد که نیازهای روزمره و نیازهای درمانی که خارج از تعهدات بیمارستان است، با بالاترین کیفیت در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

همچنین به دلیل اینکه پرستاران بیمار در بیمارستان دارای تجربه‌ی قبلی و طولانی‌مدت نگهداری از بیمار هستند، شرایط خاص بیماران و راه‌حل‌های فوری برای حفظ و بهبود سلامت آنان را بهتر می‌دانند. در نتیجه در صورت رخداد مشکلات مختلف، می‌توانند واکنش‌های مناسب‌تری برای مراقبت از بیمار شما به انجام برسانند. همراه بیمار در زمان موقعیت های اورژانسی باید بتواند بر عواطف خود مسلط بوده و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

همراه بیمار در بیمارستان فرهیختگان

نیروهای همراه بیمار دارای مهارت های خاصی هستند که می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار باید نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی داشته باشد. داروهای مصرفی و واکنش های دارویی را بشناسد. عوارض ناشی از جراحی و نشانه های آنها را بداند و در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب برای حفظ سلامت بیمار باشد.

یکی از دلایلی که فرد اقدام به استخدام همراه بیمار می کنند انجام کارهای اداری و پذیرش و ترخیص بیمار است. به دلیل اینکه بیمار بستری یا فردی که تحت عمل جراحی بوده است قادر به انجام امور مربوط به زمان مرخص شدن از بیمارستان نیست باید فردی را در کنار خود برای انجام این امور داشته باشد.

همدلی و همراهی با بیمار باعث دلگرمی بیمار می شود. احساس تنهایی برای بیمار حس ناخوشایندی است که حضور یک همراه بیمار مهربان و دلسوز می تواند تا حدودی این احساس را در بیمار کاهش دهد.

همراه بیمار باید به اصول اخلاقی در مراقبت از بیمار پایبند باشد. اسرار درمانی بیمار را حفظ کند. در زمان مراقبت از بیمار توجه کامل به تغییر شرایط و وضعیت سلامت بیمار داشته باشد. به توصیه های پزشک توجه کند و طبق دستورات پزشک مراقبت های لازم را انجام دهد.

خودسرانه اقدام به دادن غذاهای غیر رژیمی به بیمار نکند. اصول ایمنی را در زمان جابجایی و تحرک بیمار رعایت کند.


تا اینجا اومدی این کلیپ رو ببین خستگیت در بره 😉

 


قیمت پرستار همراه در بیمارستان – هر ۲۴ ساعت

قیمت پرستار همراه در بیمارستان – هر ۲۴ ساعت مؤسسه ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران ایران نرس

خدمات پرستاری که در بیمارستان ارائه می‌شود، محدود و تنها شامل مراقبت‌های ضروری است. همراه بودن یک پرستار متخصص که به صورت دائم وضعیت بیمار شما را ارزیابی می‌کند و در بهبود سریع‌تر به ایشان یاری می‌رساند و اثر قابل توجهی در دستیابی به سلامت جسمی و ذهنی بیمار دارد. قیمت همراه بیمار چون متغیر است و همچنین یک بیمار شرایطش سخت تر و یک بیمار شرایطش آسانتر است و می شود مبلغی تخفیف داد، نتیجه اینکه تنها راه این هست که با ما تماس بگیرید.

مهارت های کلیدی همراه بیمار :

 • مراقب بیمار برای مراقبت بهتر از بیمار، باید بیماری و عوامل شدید شدن یا کم شدن اثر آن را بشناسد تا بتواند در شرایط مختلف اقدامات پیشگیرانه مفید انجام دهد.
 • همراه بیمار  در بیمارستان باید بداند که برای مراقبت بهتر از بیمار چگونه بر بیماری نظارت کند و بداند که در زمان هایی که سطح بیماری جایی که باید باشد، نیست، چه کاری باید انجام دهید.
 • همراه بیمار در بیمارستان بیمار باید بتواند در مراقبت از بیمار، داروها را مدیریت کنید و تمامی داروها را مطابق نسخه های پزشکان در زمان خود به بیمار ارائه نماید.
 • همراه بیمار باید قادر باشد تاثیر رفتارها را بر بیماری بررسی کنید. برای مراقبت از بیمار باید تغذیه و نحوه ی زندگی و برنامه روزمره اصولی تنظیم کند.

پس اگه به یک همراه بیمار در بیمارستان نیاز داشتید کافی است با مرکز ایران نرس تماس بگیرید تا مجرب ترین افراد را در اختیار شما قرار دهند.

همراه بیمار در بیمارستان رسول اکرم
همراه بیمار در بیمارستان رسول اکرم
نگرانی از بیماری یه همراه:

اگر همراه خانوادگی بیمار خود نیز در شرایط نامناسبی از نظر سلامتی به سر برد احتمال بیمار شدن او در محیط بیمارستانی وجود خواهد داشت. ابتلا به بیماری های واگیر از جمله مواردی است که به راحتی در محیط درمانی و بیمارستانی افراد را درگیر می کند. یکی دیگر از عللی که باید از کمک همراه بیمار آموزش دیده استفاده کرد کاهش احتمال خطر بیماری در اطرافیان بیمار است.

همراه بیمار نباید در روند درمان بیمار و دستورات پزشک دخالت کند و درمان را با اختلال مواجه کند. همراه بیمار بر اساس توصیه های پزشک و پرستار برخی از امور مراقبتی  را برای بیمار انجام می دهد.

او باید با هوشیاری کامل در کنار بیمار باشد. اگر بیمار به چیزی احتیاج داشت درصورتی که با دستور پزشک مغایرتی نداشته باشد ان ها را انجام دهد. در زمان خواب بیمار به هوشیاری و توجه بیشتری نیاز دارد که مراقب باید به این نکته توجه کند و در زمان خواب بیمار را تنها رها نکند.

عمل به توصیه های پزشک و انتقال آن به اطرافیان بیمار و همراهی بیمار تا لحظه ترخیص و بعد از آن به عهده همراه و مراقب بیمار است.

نداشتن مهارت کافی

مراقبت از بیمار نیاز به تجربه و دانش مراقبتی دارد. تمام اعضای خانواده لزوما مهارت مراقبتی را ندارند و یا در شرایط اورژانس و بروز شرایط بیماری نمی توانند مراقبت های لازم را ارائه دهند. به همین دلیل استفاده از تجربه و دانش همراهان بیمار در این شرایط بار استرسی را از خانواده برمی دارد.

اگر مراقب بیمار که از اعضای خانواده باشد و اموزش های مراقبت از خود و بیمار را در محیط بیمارستانی ندیده باشد می تواند خود را در معرض آسیب و بیماری قرار می دهد.

تداخل در برنامه روزانه

با توجه به مشاغل روزانه و درگیری های موجود در عصر جدید ترک شغل و خانواده برای حضور در کنار بیمار می تواند برنامه های فرد را با مشکل روبه رو کند. از سوی دیگر برای تغییر شیفت های مراقبتی تعداد زیادی از اعضای خانواده درگیر می شوند.

مراقب و همراه بیمار به عنوان نیروهای مراقبتی از سوی شرکت های پرستاری معتبر برای حضور در بیمارستان در کنار بیمار معرفی می شوند.

مرکز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی ایران نرس خدمات همراه بیمار خود را به صورت پاره وقت و یا تمام وقت بنا به درخواست خانواده بیمار در اختیار آنها قرار می دهد.

سایر خدماتی که توسط شرکت ایران نرس انجام می شود

38 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • سلام ممنونم این خانم سمیعی از دکترای بیمارستان سوادشون بیشتر بود ، ممنون از شما 🌹

  پاسخ
  • با عرض سلام و احترام خدمت خانم یگانه
   خداروشکر که رضایت داشتید🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • سوسن شهابی
  1402-03-05 4:25 ب.ظ

  سلام ممنون از اینکه سه شعبه در تهران دارید من دوست داشتم حتماً حضوری مراجعه کنم شعبه غرب تهرانتون که نزدیک ما بود شعبه مرزدارانتون مراجعه کردم
  با یک شعبه هم کارتون راه می‌افتاد فکر کنم به خاطر راحتی نیروها و کارفرماها سه تا شعبه دارید خلاصه فکرتون عالی بوده تشکر می‌کنم

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1402-03-08 7:07 ق.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت خانم شهابی
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • غلام پور
  1402-01-24 4:29 ب.ظ

  درود بر شما امروز داشتم به این فکر می‌کردم چقدر خوب شد که شما هستید و من تونستم یک روز بیام و به خونه سر بزنم ، مادرم هم از خانم محمدی رضایت صد در صدی داشتند ، ممنون

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1402-01-26 6:04 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت خانم غلامپور
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • سلام واقعا عالی بودن چقدر خوب شد که با شما آشنا شدم

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1401-11-07 5:57 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت خانم طاهره
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • سلام ممنون که پیگیر هستین کارشون خوبه راضی هستیم

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1401-09-20 5:47 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت آقای سعید
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • لاری پور
  1401-08-02 1:15 ب.ظ

  سلام همراهی که برای خواهر اومد بسیار خوش برخورد و عالی بود

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1401-08-04 11:59 ق.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت خانم لاری پور
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • سلام خیلی ممنون قیمت شما کمتر از جاهای دیگه بود و ترس ما این بود که شاید خدماتتون کیفیت لازم را نداشته باشد نسبت به پرسنل خود بیمارستان اما الان نظرمون کاملا تغییر کرده و دست شما درد کنه خیلی خوب بودند.

  پاسخ
  • کارشناس ایران نرس
   1401-06-08 4:02 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام خدمت خانم نوری
   خداروشکر که رضایت دارید 🙏
   ممنونیم که بخش همراه بیمار در بیمارستان های تهران شرکت ایران نرس را انتخاب نموده اید. 🌹

   پاسخ
 • می خواستم بدونم پرستار های شما مدرک مرتبط دارن ؟

  پاسخ
  • در بخش همراه بیمار ایران نرس هم اعزام مراقب برای همراه بیمار
   هم بهیار ، کمک بهیار و کمک پرستار
   و هم پرستار ( لیسانس پرستاری ) داریم
   تماس بگیرین در خدمتتون هستیم ❤️💐

   02188499402

   09332354847

   پاسخ
 • سلام می خواستم تشکر کنم از همراه بیمار خوبتون مادر من خیلی راضی بود از همراهشون

  پاسخ
 • اسکندری
  1400-12-15 11:37 ب.ظ

  برای نگهداری از کودک در بیمارستان هم نیرو دارین؟

  پاسخ
  • سلام همراه بیمار کودک در بیمارستان هم داریم
   تماس بگیرین در خدمتتون هستیم ❤️💐

   02188499402

   09332354847

   پاسخ
 • لاهوتی
  1400-11-22 9:46 ب.ظ

  همراه بیمار در بیمارستان مطهری دارین؟

  پاسخ
 • برای بیمارستان فیروز آبادی نیرو دارین؟

  پاسخ
  • با عرض سلام بله همراه بیمار برای بیمارستان فیروز آبادی هم داریم
   تماس بگیرین در خدمتتون هستیم
   ❤️💐

   پاسخ
 • قربانیان
  1400-11-01 11:52 ب.ظ

  سلام همراه بیمار در بیمارستان برای یک شب دارین که مدرک پرستاری داشته باشه؟؟

  پاسخ
  • بله همراه بیمار در بیمارستان با مدرک پرستاری داریم
   در خدمتتون هستیم ❤️💐

   02188499402

   09332354847

   پاسخ
 • بهرامی
  1400-09-21 11:16 ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم که موسسه شما همه بیمارستان های تهران را پوشش میدهند و برای بیمارستان امام خمینی نیرو دارین

  پاسخ
  • با سلام بله تیم همراه بیمار در بیمارستان ایران نرس تمام بیمارستان نه تنها شهر تهران بلکه استان تهران را پوشش می دهند
   ❤️💐
   02188499402

   09332354847

   پاسخ
 • سلام ایران نرس چند سال هست در حال فعالت است؟

  پاسخ
  • با سلام
   تا الان ایران نرس بیش از 12 سال سابقه غعالیت در زمینه پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند کودک و بیمار در منزل و بیمارستان را دارد ❤️💐

   02188499402

   09332354847

   پاسخ
   • Slm bray hmrah bimar az chnd caught ghbltr khbar bdim?

    پاسخ
    • با سلام حداقل سه ساعت قبل

     تماس بگیرین درخدمتتون هستیم ❤️💐

     02188499402

     09332354847

     پاسخ
    • لاله بهرام
     1400-10-17 9:01 ب.ظ

     همراه بیمار در بیمارستان برای روز های تعطیل هم دارین؟؟

     پاسخ
     • با سلام بخش همراه بیمار در بیمارستان ایران نرس همه روزه در خدمت شماست
      تماس بگیرین درخدمتتون هستیم ❤️💐

      02188499402

      09332354847

 • بهرام منیری
  1400-07-29 10:57 ب.ظ

  هزینه نگهداری بیمار در بیمارستان که عموم بیماری ریوی داره (کرونا ندارن) چقدر میشه و میخواستم بدونم نیرویی که می فرستین قابل اعتماد هستن؟

  پاسخ
  • سلام برای همراه بیمار در بیمارستان تماس بگییرین در خدمت هستیم ❤️

   ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴

   ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

   پاسخ
   • سلام من برای چند روز به همراه نیاز دارم هزینش چقدر میشه و اگه تعداد روز ها بالا بره تخفیف هم میدید؟؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!